Budowanie marki indywidualnej Studentów i Studentek

Studentki, Studenci,

gorąco zapraszamy na II turę warsztatów: BUDOWANIE MARKI indywidualnej Studentek i Studentów Wydziału Historii - wzmocnienie umiejętności miękkich (30 godzin).

Spotkania będą odbywały się hybrydowo (na Wydziale Historii oraz online na platformie Teams): stacjonarnie: 14 kwietnia, 21 kwietnia, 13 majaonline: 22 kwietnia, 28 kwietnia

Po ukończeniu warsztatów otrzymają Państwo certyfikaty.

O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń, spełniających warunki rekrutacji, należy przede wszystkim być studentami, którym do zakończenia kształcenia pozostały maksymalnie cztery semestry. Pierwszeństwo mają osoby, które nie otrzymały wcześniej wsparcia w ramach I i II edycji projektu projakościowego.

Zapraszamy do zapoznania się z programem i planem zajęć.

Formularz rejestracji (Forms MS Teams): https://forms.office.com/e/XPXkKbZzGt

Pytania można kierować do Opiekunek warsztatów prof. Lucyny Błażejczyk-Majki (majkal@amu.edu.pl) lub prof. Agnieszki Jakuboszczak (jakubosz@o365.amu.edu.pl)

Zachęcamy do udziału!

Lucyna Błażejczyk-Majka i Agnieszka Jakuboszczak