Dyżury pracowników

Nazwa zakładu/pracowni

Imię i nazwisko pracownika

Termin dyżuru

Zakład Historii Historiografii i Metodologii Historii

Ewa Domańska

poniedziałek 11:00-12:00 (po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie via email (ewa.domanska@amu.edu.pl)

Tomasz Falkowski

środa 10.30-11.30 (po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie via email tmfalko@amu.edu.pl)

Maria Solarska

poniedziałek 15.00-16.00 (po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie via email (solarska@amu.edu.pl)

Wiktor Werner

przynajmniej do końca marca urlop zdrowotny.

Wojciech Wrzosek

wtorek 11.00 - 12.00

Zakład Historii Kultury

Romuald Rydz

poniedziałek 11.30-12.30

Anita Napierała

czwartek 11:30-12:30

Anna Idzikowska-Czubaj

czwartek 11:00-12:00

Maciej Michalski

poniedziałek 14:30-15:30

Zakład Historii Europy Wschodniej

Grzegorz Błaszczyk

środa 13.00 - 14.00

Beata Halicka

poniedziałek 11.00 -12.00

wtorek 11.00 - 12.00

Piotr Oleksy

poniedziałek 10.45 - 11.45

Grzegorz Skrukwa

środa 14.00 - 15.00

Marta Studenna-Skrukwa

czwartek 10.30 - 11.30

Zakład Studiów Wschodnich

Marek Figura

środa 11.30 - 12.30

Krzysztof Fedorowicz

środa 14.00 - 15.00

Bartłomiej Garczyk

poniedziałek 10.00 - 11.00

Magdalena Lachowicz

urlop naukowy

Tomasz Nakoneczny

poniedziałek 13.00 - 14.00

Ivan Peshkov

poniedziałek 13.00 -14.00

Eryk Pieszak

poniedziałek 11.30 - 12.30

wtorek 11.30 - 12.30

Agnieszka Smólczyńska-Wiechetek

wtorek 10.45 - 12.15

środa 13.00 - 14.00

Jan Krzysztof Witczak

wtorek 11.00 - 12.00

środa 12.30 - 14.00

Zakład Historii Nowożytnej do XVIII wieku

Maciej Forycki

poniedziałek 11.30-12.30

 

Agnieszka Jakuboszczak

poniedziałek 11.30-12.30

 

Igor Kraszewski

środa 12.30-13.30

 

Bernadetta Manyś

czwartek 09.00-10.00

Andrea Mariani

czwartek 09.30-10.30

Aleksander Małecki

poniedziałek 11.00-12.00

Andrzej Sip

czwartek 10.00-11.00

Michał Zwierzykowski

poniedziałek 11.30-12.30

Pracownia Historii

Bizancjum

Ilski Kazimierz

czwartek 10.30-12.00

 

Łukasz Różycki

poniedziałek 10.30-12.00

 

Anna Kotłowska

środa 8.00-9.30

Zakład Myśli i Kultury

Politycznej

Waldemar Łazuga

poniedziałek 10.00-11.00

wtorek 10.00-11.00

Rafał Dobek

poniedziałek 11.00-12.00

środa 9.30-10.30

Sebastian Paczos

poniedziałek 14.00-15.00

 

Damian Szymczak

wtorek 10.00-11.00

czwartek 10.30-11.30

 

Mariusz Menz

wtorek 10.00-11.00

czwartek 10.30-11.30

 

Anna Chudzińska

wtorek 10.00-11.00

czwartek 10.45-11.45

 

Agata Strzelczyk

czwartek 14.30-15.30

 

Stanisław Knapowski

wtorek 13.00-14.00

czwartek 11.30 -12.30

Zakład Historii Wojskowej

Maciej Franz

środa 14.00-15.00

 

Zbigniew Pilarczyk

wtorek 11.00-12.00

 

Bartosz Kruszyński

poniedziałek 11.00-12.00

 

Grzegorz Podruczny

środa 12.00-13.00

 

Karol Kościelniak

poniedziałek 11:00-12:00

 

Dawid Gralik

poniedziałek 13.00-14.00

Zakład Historii Najnowszej

Konrad Białecki

czwartek 15.00-16.00

 

Piotr Okulewicz

środa 11.30-12.30

 

Stanisław Jankowiak

wtorek 11.30-12.30

 

Agnieszka Sawicz

poniedziałek 10.30-11.30

Małgorzata Praczyk

środa 11.30-12.30

Marek Mikołajczyk

środa 11.00-12.30

Bożena Górczyńska

poniedziałek 10.30-11.30

Ryszard Wryk

poniedziałek 11.30- 12.30

Jakub Wojtkowiak

poniedziałek 10.00-11.00

Pracownia Historii Starożytnej Grecji i Rzymu

Katarzyna Balbuza

wtorek 10.00-11.00 (dyżur wydziałowy)

poniedziałek 9.00-10.00 (dyżur dla studentów - dziekański)

wtorek 9.00-10.00 (dyżur dla studentów - dziekański)

 

Krzysztof Królczyk

wtorek 10.00-11.00 (dyżur wydziałowy)

czwartek 9.30-10.30 (dyżur dla studentów)

 

Maria Musielak

wtorek 10.00-11.00 (dyżur wydziałowy)

poniedziałek 10.30-11.30 (dyżur dla studentów)

 

Anna Tatarkiewicz

wtorek 10.00-11.00 (dyżur wydziałowy)

czwartek 09.45-10.45 (dyżur dla studentów)

 

Aneta Liwerska

wtorek 10.00-11.00 (dyżur wydziałowy)

czwartek 14.00-15.00 (dyżur dla studentów)

 

Roman Deiksler

wtorek 10.00-11.00 (dyżur wydziałowy)

Zakład Historii XIX wieku

Krzysztof Makowski

środa 11.00-12.00

wtorek 10.00-11.00 (wydziałowy)

 

Przemysław Matusik

poniedziałek 13.00-14.00

wtorek 10.00-11.00 (wydziałowy)

 

Jerzy Kołacki

środa 9.30-10.30

wtorek 10.00-11.00 (wydziałowy)

 

Krzysztof Marchlewicz

urlop naukowy w roku akademickim 2020/2021

 

Alina Hinc

czwartek 16.00-17.00

wtorek 10.00-11.00 (wydziałowy)

Zakład Średniowiecza

Andrzej M. Wyrwa

poniedziałek od 9.00 do 10.00

 

Jarosław Nikodem

poniedziałek 13.15-14.15

 

Małgorzata Delimata-Proch

czwartek 10.30-11.30

 

Dariusz Sikorski

wtorek 15.30-16.30

 

Zbyszko Górczak

poniedziałek 15.00-16.00

 

Krzysztof Kaczmarek

poniedziałek 10.30-11.30

 

Adam Krawiec

środa 11.30-12.30

Zakład Dydaktyki Historii

Izabela Skórzyńska

wtorek 17.45 – 18.45

Justyna Budzińska

czwartek 13.00-14.00

Justyna Strykowska

czwartek 12.30-13.30

Violetta Julkowska

poniedziałek 10.30-11.30

wtorek 13.00-14.00

Danuta Konieczka-Śliwińska

środa 10.30-11.30

Maciej Bugajewski

czwartek 11.00 - 12.00

Jerzy Gąsowski

czwartek 17.45-18.45

Zakład Historii Gospodarczej

Lucyna Błażejczyk-Majka

wtorek 10.00 – 11.00

czwartek 10.30 – 11.30

 

Tadeusz Janicki

poniedziałek 10.30 – 11.30

wtorek 10.00 – 11.00

 

Roman Macyra

poniedziałek 13:.00 – 14.00

 

Jan Miłosz

poniedziałek 14.30 - 15.30

wtorek 10.00 - 11.00

 

Joanna Jaroszyk-Pawlukiewicz

wtorek 10.00 – 11.00

środa 12.30 - 13.30

 

Jakub Kujawa

wtorek 10.00 – 11.00

czwartek 11.00 – 12.00

Pracownia Historii Wizualnej

Dorota Skotarczak

poniedziałek 10.00-11.00 mail

Christopher Korten

czwartek 10:45-12:15

Regina Pacanowska

wtorek 10.00-11.00 (ms teams)

Zakład Źródłoznawstwa i Nauk Pomocniczych Historii

Maciej Dorna

poniedziałek 10.30-11.30

Tomasz Jasiński

czwartek 11.00-12.00

Jan Prostko-Prostyński

środa 16.00-17.00

Edward Skibiński

poniedziałek 10.30-11.30

Miłosz Sosnowski

czwartek 12.30-13.30

Paweł Stróżyk

wtorek 15.00-16.00

środa 12.30-13.30

Ewa Syska

poniedziałek 11.00-12.00

wtorek 11.00-12.00

Pracownia Historii Starożytnego Bliskiego Wschodu

Tytus Mikołajczak

wtorek 10:00 - 11:00

środa 15:00 - 16:00

 

Radosław Tarasewicz

wtorek 10:00 - 11:00

czwartek 11:00 - 12:00

 

Witold Tyborowski

wtorek 10:00 - 11:00

czwartek 10:30 - 11:30

Zakład Historii Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej

 

Ilona Czamańska

wtorek 10.00–11.00

czwartek 11.30–12.30

Józef Dobosz

wtorek 12.00-13.00 (dziekański), czwartek 11.30–12.30

(studencki MS Teams)

Marzena Matla

poniedziałek 17.15–18.15

piątek 13.00–14.00

Jędrzej Paszkiewicz

wtorek 10.00–11.00

środa 10.00–11.00

Zdzisław Pentek

poniedziałek 12.15–13.15

Wojciech Sajkowski

poniedziałek: 12:30–13:30

środa: 9:45–10: 45

Wojciech Jasiński

poniedziałek 11.15–12.15

Robert Tomczak

poniedziałek 11.15–12.15

Wykładowcy zewnętrzni

(wschodoznawstwo)

Natalia Ćwicinskaja

wtorek 12.00 -13.00

środa 9.00 -10.00

Zulfija Dołęga-Mostowska

środa 10.30 -12.00

Małgorzta Frąckowiak

piątek 9.00-10.00

Andrzej Rozwadowski

poniedziałek 10.00 - 12.00

Marzena Szmyt

środa 9.30-10.30

Maciej Waraczewski

wtorek 12.30 - 14.00