Dyżury pracowników

Nazwa zakładu/pracowni

Imię i nazwisko pracownika

Termin dyżuru

Zakład Archiwistyki

Irena Mamczak-Gadkowska

pokój 3.151

Piątek, 9.45-10.45

Krzysztof Stryjkowski pokój 3.116

Wtorek, 9.30-10.30

Magdalena Biniaś-Szkopek

pokój 3.13

Poniedziałek, 9.30-10.30,

Wtorek, 9.30-10.30 (dyżur online)

Rafał Galuba pokój 3.115

Czwartek, 11.30-12.30

Magdalena Heruday

-Kiełczewska pokój 3.97

Urlop

Zuzanna Jaśkowska-Józefiak pokój 3.97

Wtorki, 13.15-14.15

Aleksandra Losik-Sidorska

Czwartek, 13.00-14.00

Zakład Metodologii Historii i Historii Historiografii

Maciej Bugajewski pokój 3.80

Czwartek, 10.45-11.45

Ewa Domańska pokój 3.123

Poniedziałek, 17:00-18:00

- po uprzednim umówieniu się na spotkanie

Tomasz Falkowski pokój 3.143

Środa, 10.00-11.00

Maria Solarska pokój 3.123

Czwartek, 11.15-12.15

Wiktor Werner pokój 3.143

urlop

Pracownia Historii Kultury

Romuald Rydz pokój 3.119

Środa, 11.30-12.30

Anita Napierała pokój 3.145

Środa, 11.30-12.30

Anna Idzikowska-Czubaj pokój 3.119

Urlop naukowy

Maciej Michalski pokój 3.120

Czwartek, 11.00- 12.00

Zakład Historii Europy Wschodniej

Grzegorz Błaszczyk pokój 3.9

Wtorek,  13.15-14.15

Beata Halicka pokój 3.6

Poniedziałek, 11.00 -12.00

Wtorek, 11.00 -12.00

Piotr Oleksy pokój 3.35

Czwartek, 14.00–15.00

Grzegorz Skrukwa pokój 3.37

Środa, 12.30-13.30

Marta Studenna-Skrukwa  

pokój: 3.35

Poniedziałek,  10.30-11.30

Zakład Studiów Wschodnich

Marek Figura pokój 3.10

Środa, 11.00-12.30

Krzysztof Fedorowicz pokój 3.32

Wtorek, 10.30-11.30

Czwartek, 14.30 - 15.30

Bartłomiej Garczyk pokój 3.31

Poniedziałek, 11.00-12.00

Magdalena Lachowicz pokój 3.33

Wtorek, 11.45 – 12.45,

Tomasz Nakoneczny pokój 3.30

Wtorek, 14.00-15.00

Ivan Peshkov pokój 3.36

Poniedziałek, 11.00 – 12.30

Eryk Pieszak pokój 3.32

Poniedziałek,  13.30-14.15

Agnieszka Smólczyńska

-Wiechetek pokój 3.30

Środa,  12.30-13.30

Jan Krzysztof Witczak

pokój.3.31

Czwartek, 14.15.-15.45

Zakład Historii Nowożytnej do XVIII wieku

Maciej Forycki pokój 3.50

Wtorek, 10.30-11.30,

Piątek, 10.30-11.30 (online)

Agnieszka Jakuboszczak

pokój 3.85

Wtorek, 10.30-11.30

Piątek ,10.45-11.45 (online)

 

Igor Kraszewski pokój 3.85

Wtorek, 10.30-11.30

Piątek, 14.15-15.15 (online)

 

Bernadetta Manyś pokój 3.84

Wtorek, 10.30-11.30

Poniedziałek, 8.00-9.00

Andrea Mariani pokój 3.83

Wtorek, 10.30-11.30

Poniedziałek, 09:30-10:30

Paweł Dąbrowski

Wtorek, 10.30-11.30

Poniedziałek, 12.30-13.30

Grzegorz Glabisz pokój 3.51

Wtorek, 10.30-11.30

Michał Zwierzykowski pokój 3.51

Poniedziałek, 14.10-15.10

Wtorek, 10.30-11.30

Pracownia Historii

Bizancjum

Kazimierz Ilski pokój 3.152

Wtorek, 10.30-11.30,

Czwartek, 9.30-10.30

 

Łukasz Różycki pokój 3.29

Wtorek, 10.00-11.00,

Środa, 10.30-11.30

 

Anna Kotłowska pokój 3.153

Wtorek, 10.30-11.30,

Środa, 15.00-16.00

Zakład Myśli i Kultury

Politycznej

Waldemar Łazuga pokój 3.77

Poniedziałek: 14.30-15.30

Wtorek: 10.30-11.30

Rafał Dobek pokój 3.78

Wtorek: 10.30-11.30

Czwartek: 09.30-10.30

Sebastian Paczos pokój 3.55

Poniedziałek: 12.15-13.15

Wtorek: 10.30-11.30

 

Damian Szymczak pokój 3.55

Urlop naukowy

 

Mariusz Menz pokój 3.54

Wtorek: 10.30-11.30

Czwartek: 11.00-12.00

 

Anna Chudzińska pokój 3.54

Wtorek: 10.30-11.30

Środa: 10.45-11.45

Pracownia Historii Wojskowej

Maciej Franz pokój 3.122

Poniedziałek, 10:00-11:00

Bartosz Kruszyński pokój 3.12

Poniedziałek, 15:00-16:00

Grzegorz Podruczny pokój 3.144

Wtorek, 13:00-14:00

Karol Kościelniak pokój 3.144

Czwartek, 10:30-11:30

Zakład Historii Najnowszej

Konrad Białecki pokój 3.58

Poniedziałek, 17.30-18.30,

Wtorek, 10.30-11.30

Piotr Okulewicz pokój 3.58

Wtorek, 10.30-11.30,

Środa, 14.10-15.10

Stanisław Jankowiak pokój 3.59

Wtorek, 10.30-11.30,

Piątek, 10.30-11.30 (zdalny)

Agnieszka Sawicz pokój: 3.58

Wtorek, 10.30-11.30,

Środa, 11.00-12.00

Małgorzata Praczyk pokój 3.73

Wtorek, 10.30-11.30,

Czwartek, 10.30-11.30

Marek Mikołajczyk pokój 3.62

Wtorek, 10.30-11.30,

Środa, 11.00-12.00 (zdalny)

Jakub Wojtkowiak pokój: 3.74

Poniedziałek, 10.45-11.45,

Wtorek, 10.30-11.30

Pracownia Historii Starożytnej Grecji i Rzymu

Katarzyna Balbuza pokój 3.155

Wtorek, 10.30-11.30,

Czwartek, 11.30-12.30

 

Krzysztof Królczyk pokój 3.156

Wtorek, 10.30-11.30,

Czwartek, 13.00-14.00

 

Maria Musielak pokój 3.154

Wtorek, 10.30-11.30,

Poniedziałek, 10.30-11.30

 

Anna Tatarkiewicz pokój 3.28

Wtorek, 10.30-11.30,

Poniedziałek,  9.45-10.45

 

Aneta Liwerska-Garstecka

pokój 3.154

Wtorek, 10.00-11.00,

Poniedziałek, 13.00-14.00

 

Marcin Wieczorek

Wtorek 10.00-11.00,

Czwartek, 10.30-11.30

Zakład Historii XIX wieku

Krzysztof Makowski pokój 3.57

Wtorek, 10.00-11.00

Czwartek, 10.30-11.30

 

Przemysław Matusik pokój 3.75

Poniedziałek, 12.15-13.15 (online)

Wtorek, 10.00-11.00

 

Jerzy Kołacki pokój 3.76

Wtorek, 10.30-11.30

Czwartek, 9.00-10.00

 

Krzysztof Marchlewicz pokój 3.63

Wtorek, 13.15-14.15

Czwartek, 12.45-13.45

 

Alina Hinc pokój 3.76

Wtorek, 10.30-11.30

Czwartek, 13.00-14.00

Zakład Historii Średniowiecznej

Andrzej M. Wyrwa pokój 3.102

Poniedziałek, 9.00-10.00

Jarosław Nikodem pokój 3.111

Poniedziałek, 11.30-12.30

 

Małgorzata Delimata-Proch  pokój 3.114

Poniedziałek, 12.15-13.15

 

Dariusz Sikorski pokój 3.113

Piątek, 11.30-12.30

 

Piotr Pokora pokój 3.150

Wtorek, 11.00-12.00

 

Zbyszko Górczak pokój 3.114

Czwartek, 10.30-11.30

 

Krzysztof Kaczmarek  pokój 3.150

Urlop naukowy

 

Adam Krawiec pokój 3.112

Środa, 9.30-10.30

 

Jakub Kujawiński pokój 3.113

Piątek, 10.30-11.30

Zakład Dydaktyki Historii

Izabela Skórzyńska pokój 3.53

Poniedziałek, 10.45-11.45

Wtorek, 10.30-11.30

Justyna Budzińska pokój 3.53

Wtorek, 10.30-11.30

Czwartek, 12.30-13.30

Justyna Strykowska pokój 3.81

Środa, 11.30-12.30

Wtorek, 10.30-11.30

Violetta Julkowska pokój 3.79

Wtorek, 10.00-11.00

Środa,  9.30-10.30

Danuta Konieczka-Śliwińska pokój 3.52

Poniedziałek, 11.00-12.00

Wtorek, 10.30-11.30

Jerzy Gąsowski pokój 3.52

Czwartek, 15.00-16.00

Zakład Historii Gospodarczej

Lucyna Błażejczyk-Majka  pokój 3.140

Poniedziałek, 11.30 – 12.30

Wtorek, 10.30 – 11.30

 

Tadeusz Janicki  pokój 3.142

Poniedziałek, 12.30 – 13.30

Wtorek, 10.30 – 11.30

 

Roman Macyra  pokój 3.139

Czwartek, 14.00 – 16.00

 

Jan Miłosz  pokój 3.140

Wtorek, 10.00 – 11.00

Czwartek, 9.30 – 10.30

 

Joanna Jaroszyk  pokój 3.141

Poniedziałek, 9.30 – 10.30

Czwartek, 10.45 – 11.45

 

Jakub Kujawa  pokój 3.141

Wtorek, 10.30 – 11.30

Czwartek, 14.30 – 15.30

Pracownia Historii Wizualnej

Dorota Skotarczak pokój 3.47

Poniedziałek, 9.30-10.30

Christopher Korten pokój 3.86

Środa, 14.00-15.00, pok. 3.86

Regina Pacanowska pokój 3.86

Środa, 12.30-13.30

Elena Klenina pokój 3.101

Czwartek, 12.30-13.30

Zakład Źródłoznawstwa i Nauk Pomocniczych Historii

Maciej Dorna pokój 3.147

Wtorek, 10.30-11.30.

Czwartek, 14.15-15.15

Tomasz Jasiński pokój 3.117

Poniedziałek, 12.30-13.30

Wtorek, 10.30-11.30

Jan Prostko-Prostyński pokój 3.118

Wtorek, 10.30-11.30.

Czwartek, 16.00-17.00

Edward Skibiński pokój 3.146

Poniedziałek, 9.30-10.30

Wtorek, 10.30-11.30

Miłosz Sosnowski pokój 3.148

Poniedziałek, 14.15-15.15.

Wtorek, 10.30-11.30

Paweł Stróżyk pokój 3.146

Wtorek, 10.30-11.30

Środa, 12.15-13.15

Ewa Syska pokój 3.147

Poniedziałek, 11.00-12.00

Wtorek, 10.30-11.30

 

Rafał Witkowski pokój 3.148

Wtorek, 8.00-9.00

Pracownia Historii Starożytnego Bliskiego Wschodu

Tytus Mikołajczak pokój 3.158

Poniedziałek, 15:00-16:00

Wtorek, 10:00-11:00

 

Radosław Tarasewicz pokój 3.157

Wtorek, 10:00-11:00

Środa, 10:00-11:00

 

Witold Tyborowski pokój 3.159

Wtorek, 10:00-11:00

Środa, 16:00-17:00

Zakład Historii Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej

Ilona Czamańska pokój 3.49

Wtorek, 10.30 -11.30

Środa, 11.30 -12.20

Józef Dobosz pokój 3.65

Wtorek, 10.00 -11.00

Czwartek, 12.15 -13.15

Marzena Matla pokój 3.64

Wtorek, 10.30 -11.30

Czwartek, 13.00 -14.00

Jędrzej Paszkiewicz pokój 3.48

Wtorek, 10.30 -11.30

Środa, 9.00 -10.00

Zdzisław Pentek pokój 3.48

Poniedziałek, 10.30 -11.30

Wtorek, 10.30 -11.30

Wojciech Sajkowski pokój 3.49

Wtorek, 10.30 -11.30

Czwartek, 12.00 -13.00

Robert Tomczak pokój 3.64

Poniedziałek, 10.00 -12.00

Wtorek, 10.00 -12.00

Wykładowcy zewnętrzni

(wschodoznawstwo)

Natalia Ćwicinskaja pokój 3.17

Środa, 11.30-12.30

Zulfija Dołęga-Mostowska

pokój 3.17

Poniedziałek, 12.30-14.00, pok. 3.17

Marta Siekierska pokój 3.17

Wtorek, 12.30-14.00, pok. 3.17

Andrzej Rozwadowski

Poniedziałek, 12.00-14.00

Maciej Waraczewski pokój 3.17

Poniedziałki 12.15-13.15, pok. 3.17