Data publikacji w serwisie:

Uniwersytet Otwarty, nabór kursów na nowy rok akademicki

Szanowni Państwo,

Rozpoczynamy przygotowania do nowego roku akademickiego. Zwracamy się więc do Państwa o zgłaszanie kursów przygotowanych przez pracowników Wydziału do 4 lipca, by mieć czas na ich opracowanie, zatwierdzenie przez Radę Programową UO UAM i akceptację opłat przez JM Rektora.

Autorami kursów mogą być nie tylko osoby zatrudnione na etatach dydaktycznych, ale także doktoranci, pracownicy emerytowani oraz osoby, które prowadzą zajęcia w naszej uczelni w ramach umowy zlecenia. Wśród wykładowców UO UAM mogą znaleźć się też zaproszeni goście, ale pod warunkiem, że zajęcia swoje będą prowadzili wspólnie z pracownikami naszego Uniwersytetu.

Wybuch pandemii spowodował, że od maja ubiegłego roku zajęcia prowadzimy wyłącznie w trybie online. Dzisiaj zakładamy, że w nowym roku akademickim będziemy mogli powrócić do nauczania w trybie tradycyjnym, a to oznaczać będzie powrót do sytuacji sprzed pandemii, gdy była to forma dominująca w naszym nauczaniu. Nie wiemy jednak, co przyniesie nam przyszłość i w jakich warunkach będziemy pracować ostatecznie jesienią. Dlatego prosimy naszych wykładowców, by w swoich deklaracjach zaznaczyli, na ile jest możliwe ich przeprowadzenie w trybie kształcenia zdalnego.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem:  https://uo.amu.edu.pl/strony/wykladowcy oraz  na naszej stronie internetowej: www.uo.amu.edu.pl

W imieniu Uniwersytetu Otwartego
dr hab. Anna Idzikowska-Czubaj, prof. UAM, Koordynatorka UO UAM na Wydziale Historii