Rejestracja na zajęcia - ważne

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

z naszej strony przesyłamy garść przydatnych informacji:

Plan zajęć znajdziecie Państwo na stronie Wydziału Historii UAM, zob. https://historia.amu.edu.pl/dla-studenta/zajecia/plany-zajec-semestr-zimowy-20232024

Rejestracja na zajęcia zgodnie z programem studiów (dostępnym na stronie Wydziału Historii UAM) odbywać się będzie w dniach:

1. od 1 października (godz. 6.00) do 31 października 2023 r. (godz. 23:59) – studenci I roku I i II stopnia,
  2. od 1 października (godz. 6.00) do 15 października 2023 r. (godz. 23:59) – studenci pozostałych roczników.

Po rejestracji na wszystkie przedmioty każdy student powinien podpiąć przedmioty pod odpowiedni program studiów i etap studiów (semestr zimowy 2023/24).

Po rozpoczęciu roku akademickiego studenci I roku I i II stopnia będą mieli możliwość zatwierdzenia elektronicznej wersji ślubowania w usoswebie. Prosilibyśmy o jak najszybsze uzupełnienie dokumentu - bez jego zatwierdzenia nie będziemy mogli wydać Państwu legitymacji.

Legitymacje studenckie dla studentów I roku I i II stopnia wydajemy od 2 października 2023 roku w Biurze Obsługi Studentów Collegium Historicum (ul. Uniwersytetu Poznańskiego 7, I piętro) po dokonaniu obowiązkowej opłaty za legitymację, którą każdy z Państwa ma naliczoną na indywidualnym koncie studenta.

Godziny otwarcia Biura Obsługi Studenta:

• Poniedziałek/Monday – 9:30 – 14:30
  • Wtorek/Tuesday – 9:30 – 14:30
  • Środa/Wednesday – 9:30 – 14:30
  • Czwartek/Thursday – 9:30 – 14:30
  • Piątek/Friday – 8:00 – 10:00
  • Sobota/Saturday – nieczynne/closed
  • Niedziela/Sunday – nieczynne/closed
Przy odbiorze legitymacji przez studentów I roku I stopnia należy dostarczyć oryginał świadectwa dojrzałości w celu potwierdzenia zgodności z oryginałem lub w przypadku studentów I roku II stopnia należy dostarczyć oryginał dyplomu ukończenia studiów wyższych w celu potwierdzenia zgodności z oryginałem.
Katarzyna Balbuzaprodziekan ds. studenckich i kształcenia na Wydziale Historii UAM