Międzywydziałowe Rozgrywki Sportowe

Międzywydziałowe Rozgrywki Sportowe UAM to cykl turniejów z różnych dyscyplin sportowych rozgrywanych w roku akademickim (od listopada do maja), zakończonych głównym turniejem finałowym w ramach tradycyjnego Dnia Sportu na naszym uniwersytecie.

Organizatorami Międzywydziałowych Rozgrywek Sportowych UAM są: Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UAM, Samorząd Studentów UAM oraz Klub Uczelniany AZS UAM Poznań.

Do realizacji tego przedsięwzięcia stworzono dedykowaną stronę www.rozgrywkiuam.pl, za pośrednictwem, której uczestnicy mogą zapisywać na turnieje. Po każdych zawodach będą uaktualniane statystyki dotyczące klasyfikacji indywidualnej oraz wydziałowej. Na tej stronie znajdziecie też Państwo wszystkie niezbędne informacje.