Konkurs studencki „Działamy Społecznie”

Drogie Studentki, Drodzy Studenci

Czy macie pomysł na działanie społeczne?

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie „Działamy Społecznie” w którym można zdobyć 2500 złotych dofinansowania!

Można zgłosić różnorodne inicjatywy:  np. happening, kampanię społeczną, akcję wolontariacką, promowanie dobrych praktyk lub działania audiowizualne – ważne, aby celem projektu było zachęcenie studentów do aktywności społecznych, w tym wolontariatu.

Wystarczy zgłosić grupę nieformalną składającą się z co najmniej trzech osób, opisać swój pomysł i wypełnić wniosek. Dofinansowane otrzyma 10 projektów. Pełne informacje oraz regulamin na stronie: www.pisop.org.pl/konkursdzialamyspolecznie

Pomysły można skonsultować z doradcami, dostępnymi od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 – 15:00 (Magdalena Wróblewska, tel. 534 202 744 lub,  magdalena.wroblewska@pisop.org.pl; Patryk Krawczyk, tel. 61 851 81 34, 534 205 699, patryk.krawczyk@pisop.org.pl).

Pomysły można zgłaszać do 18 marca 2024 roku.

Konkurs, którego UAM jest partnerem zorganizuje Stowarzyszenie Centrum PISOP.