Jubileusz 70. urodzin Prof. dr hab. Krzysztofa Pietkiewicza

Szanowni Państwo,

7 grudnia 2020 roku o godz. 12:00 w Sali Lubrańskiego w Collegium Minus będziemy obchodzić Jubileusz 70. urodzin Prof. dr hab. Krzysztofa Pietkiewicza.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w samej uroczystości wezmą udział przedstawiciele władz rektorskich UAM oraz władz dziekańskich naszego Wydziału wraz z członkami Komitetu Organizacyjnego.

Uroczystość będzie transmitowana na żywo. Link do transmisji znajduje się tutaj: https://youtu.be/eBiyE36HaAM

W godzinach od 15:00 do 18:30 na platformie MS TEAMS odbędzie się konferencja naukowa pt. „Lituanistyka i wschodoznawstwo”. Prosimy o zapoznanie się z programem.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o kontakt z dr Martą Studenną-Skrukwą w celu dodania do zespołu: studnia@amu.edu.pl, tel. 608 420 626.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Lituanistyka-i-wschodoznawstwo_online_program.pdf 27.11.2020 Adam Kaja
Pobierz PDF Lituanistyka-i-wschodoznawstwo_online_program.pdf(81.3 KB)