Data publikacji w serwisie:

Informacje BOSCH dla studentów I roku

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Dniu Studenta I roku na Wydziale Historii w dniu 4 października 2022 roku (wtorek) w Auli im. Gerarda Labudy (1.71, parter) o godz. 9:00.

Z naszej strony przesyłamy garść przydatnych informacji na przyszły tydzień:

Po rozpoczęciu roku akademickiego będziecie mieli już Państwo możliwość zatwierdzenia elektronicznej wersji ślubowania w usoswebie. Prosilibyśmy o jak najszybsze uzupełnienie dokumentu - bez jego zatwierdzenia nie będziemy mogli wydać Państwu legitymacji.

Rejestracja na zajęcia z wychowania fizycznego odbędzie się również w dniach od 3 do 4 października 2022 roku (zmiana grup zajęciowych). Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie: https://wf1.amu.edu.pl/index.php?item=2

Rejestracja na pozostałe zajęcia zgodnie z programem studiów (dostępnym na stronie Wydziału Historii UAM) odbywać się będzie w dniach od 4 października (godz. 18:00) do 16 października (godz. 23:59).

Plan zajęć znajdziecie Państwo na stronie Wydziału Historii.

Po rejestracji na wszystkie przedmioty każdy student powinien podpiąć przedmioty pod odpowiedni program studiów i etap studiów (semestr zimowy 2022/23).

Legitymacje studenckie wydajemy w dniu 3 i 4 października 2022 roku od godziny 9:30 w Biurze Obsługi Studentów Collegium Historicum (ul. Uniwersytetu Poznańskiego 7, I piętro) po dokonaniu obowiązkowej opłaty za legitymację, którą każdy z Państwa ma naliczoną na indywidualnym koncie studenta.

Przy odbiorze legitymacji, należy dostarczyć oryginał świadectwa dojrzałości w celu potwierdzenia zgodności z oryginałem.

Wszystkie informacje (także kontakty) dotyczące spraw studenckich znajdą Państwo na naszej stronie: www.bosch.amu.edu.pl

Zapraszamy na naszego FB: https://www.facebook.com/Biuro-Obs%C5%82ugi-Student%C3%B3w-Collegium-Historicum-UAM-284787702124259

O tym, z jakimi sprawami mogą Państwo kierować się do BOSu Collegium Historicum dowiedzą się Państwo z tego filmu: https://youtu.be/ozFgOAcaITU

Z serdecznymi pozdrowieniami i do zobaczenia za tydzień!

Zespół Biura Obsługi Studentów Collegium Historicum

www.bosch.amu.edu.pl