Data publikacji w serwisie:

Bezpłatny program szkoleniowy dla studentów

Zapraszamy Państwa Studentów do aplikowania do najlepszego w Polsce bezpłatnego programu edukacyjno-rozwojowego dla pasjonatów rynku finansowego – Akademii Liderów ALRK. Ten najdłużej działający program Fundacji im. Lesława Pagi, pomaga w rozwoju zdolnym i utalentowanym studentom i absolwentom, którzy nie tylko chcą rozwijać się na rynku finansowym, ale także rozumieją, że biznes opiera się na dobrych relacjach i zaangażowaniu. To program dla przyszłych liderów branży. 

Na zakończenie programu uczestnicy mają możliwość odbycia płatnego, co najmniej dwumiesięcznego stażu w jednej z naszych firm partnerskich.

Akademia co roku współpracuje z najlepszymi firmami na rynku, dzięki czemu praktycy biznesu wprowadzają Uczestników w zagadnienia z zakresu m. in.: private equity, wyceny inwestycji, M&A, investment banking, kariery w finansach czy prawnych aspektów biznesu. Ponadto uczestnicy mogą pracować nad umiejętnościami miękkimi, ucząc się negocjacji czy wystąpień publicznych. Partnerem strategicznym 17. edycji została firma doradztwa strategicznego Bain & Company.

Do działu zaproszeni są studenci, którzy kończą II rok studiów licencjackich lub starszych, a także absolwenci do 27 roku życia.

Informacje o rekrutacji:

https://www.facebook.com/FundacjaPagi/posts/4774443375925864

Informacje o programie:

https://paga.org.pl/co-robimy/programy/akademia-liderow-alrk-xvii-edycja/

Dokumenty

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Informacje-17-edycja-ALRK-MP2.docx 6.04.2022 Adam Kaja
DOCX
Pobierz DOCX Informacje-17-edycja-ALRK-MP2.docx(11.0 KB)