Data publikacji w serwisie:

Bezpłatne wsparcie i konsultacje psychologiczne dla pracowników i studentów UAM

Szanowni Państwo,

Psycholodzy i psychoterapeuci z Wydziału Psychologii i Kognitywistyki UAM oferują bezpłatne wsparcie i konsultacje psychologiczne dla pracowników / studentów UAM, którzy przeżywają trudne chwile, doświadczają osamotnienia, kryzysu emocjonalnego lub są zaniepokojeni zmianami w funkcjonowaniu rodziny w związku z sytuacją pandemii koronawirusa oraz kwarantanny społecznej. Wsparcie i konsultacje psychologiczne są realizowane w formie rozmów telefonicznych. Przewidywany czas takiej rozmowy to 45-60 min. Prosimy o kontaktowanie się z wybranymi specjalistami w podanych godzinach dyżurów.

Harmonogram dyżurów jest aktualizowany co tydzień, link: Wsparcie psychologiczne dla pracowników i studentów UAM oraz służb medycznych i mundurowych | Wydział Psychologii i Kognitywistyki (amu.edu.pl). W najbliższym tygodniu zaplanowana dwa dyżury - w poniedziałek 8.11:
Joanna Urbańska13:00-14:00tel. 502 632 541 
Lidia Cierpiałkowska14:00-15:00tel. 728 998 292
Liczba dyżurów zostanie dostosowana do aktualnego zapotrzebowania na wsparcie psychologiczne. Istnieje możliwość skorzystania z 1-5 pięciu rozmów w semestrze dla każdej osoby dzwoniącej. Może to się przydać szczególnie w sytuacjach, w których wsparcie potrzebne jest szybko.
Anna Słysz, koordynator Programu wsparcia psychologicznego na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki UAM