XV edycja badania JAKOŚCI KSZTAŁCENIA

Szanowni Państwo,

w imieniu JM Rektor UAM serdecznie zapraszam P.T. Pracowników i Studentów Wydziału do wypełnienia ankiety w ramach 15. edycji badania jakości kształcenia, które trwać będzie od 13 maja do 30 czerwca 2024 r.

Celem corocznej ankietyzacji jest systematyczna diagnoza mocnych i słabych stron procesu kształcenia i podejmowanie na tej podstawie działań na rzecz jego doskonalenia.

Zachęcam wszystkich Państwa – Pracowniczki i Pracowników badawczo-dydaktycznych i dydaktycznych, Doktorantki i Doktorantów oraz Studentki i Studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych – do wzięcia udziału w badaniu. Państwa głos pozwoli nam zmieniać na lepsze kształcenie na naszym Uniwersytecie. Anonimowa ankieta jest dostępna po zalogowaniu się do systemu usosweb.amu.edu.pl lub ankieter.amu.edu.pl.

prof. UAM dr hab. Katarzyna Balbuza

prodziekan ds. studenckich i kształcenia na Wydziale Historii UAM