Wyniki Konkursu im. Kazimierza Tymienieckiego

Niniejszym informujemy, że w dniu 11 stycznia 2024 roku kapituła rozstrzygnęła XX edycję Konkursu im. Kazimierza Tymienieckiego za najlepsze prace licencjackie i magisterskie obronione na Wydziale Historii w roku akademickim 2022/2023.

Nagrodę za najlepszą pracę licencjacką otrzymuje p. Jakub Nowocin (promotor: prof. UAM dr hab. Danuta Konieczka-Śliwińska). Wyróżnione zostały ponadto prace p. Jakuba Kani (promotor: prof. UAM dr hab. Krzysztof Marchlewicz), p. Alicji Sołtysiak (promotor: prof. UAM dr hab. Dariusz Sikorski) i p. Nell Sypniewskiej (promotor: prof. dr hab. Kazimierz Ilski), którzy zajęli ex aequo trzecie miejsce.

Nagrodę za najlepszą pracę magisterską otrzymuje p. mgr Michał Tomaszewski (promotor: prof. dr hab. Michał Zwierzykowski). Wyróżnione zostały ponadto prace p. mgr Marii Król (prof. UAM dr hab. Bernadetta Manyś) – drugie miejsce oraz ex aequo (trzecie miejsce) p. mgr Marceliny Kilińskiej (promotor: prof. UAM dr hab. Magdalena Biniaś-Szkopek) i p. mgra Igora Wojtczaka (promotor: prof. UAM dr hab. Agnieszka Jakuboszczak).

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy

Kapituła Nagrody im. Kazimierza Tymienieckiego