Data publikacji w serwisie:

Uniwersytet Otwarty UAM

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Otwarty UAM rozpoczyna przygotowania do nowego roku akademickiego. Zajęcia rozpoczną się wraz z końcem października br. a to oznacza, że powinniśmy uruchomić zapisy już we wrześniu. Musimy więc mieć gotową ofertę jeszcze przed wakacjami.

Zwracamy się więc do Państwa z prośbą o zgłaszanie kursów do 3 lipca, by mieć czas na ich opracowanie, zatwierdzenie przez Radę Programowa UO UAM i akceptację opłat przez JM Rektora.

Przypominamy, że autorami kursów mogą być nie tylko osoby zatrudnione na etatach dydaktycznych. Coraz większą grupę naszych wykładowców stanowią doktoranci. Przyjmujemy też zgłoszenia od pracowników emerytowanych oraz osób, które prowadzą zajęcia w naszej uczelni w ramach umowy zlecenia. Wśród wykładowców UO UAM byli też zaproszeni goście, ale pod warunkiem, że zajęcia swoje prowadzili wspólnie z pracownikami naszego Uniwersytetu.

Prowadzimy cztery rodzaje kursów. Zgodnie z naszym regulaminem liczba uczestników kursu w przypadku:

- wykładu wynosi co najmniej 25 osób,

- ćwiczeń wynosi co najmniej 20 osób

- warsztatów wynosi co najmniej 18 osób,

- laboratoriów wynosi co najmniej 12 osób. Czekamy na nowe tematy i propozycje. Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem:  https://uo.amu.edu.pl/strony/wykladowcy oraz  na naszej stronie internetowej: www.uo.amu.edu.pl

W imieniu Uniwersytetu Otwartego UAM

dr hab. Anna Idzikowska-Czubaj, prof. UAM