Uniwersytet Otwarty UAM – zgłaszanie kursów do 3.07.2020 r.

Uniwersytet Otwarty UAM – zgłaszanie kursów do 3.07.2020 r.

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że trwa przyjmowanie propozycji kursów na edycję jesienną Uniwersytetu Otwartego UAM, która rozpocznie się 23 października 2020 roku.

Zachęcamy do zgłaszania autorskich tematów zajęć, które wpisują się w misję Uniwersytetu Otwartego.

Uniwersytet Otwarty UAM oferuje zajęcia dla wszystkich zainteresowanych bez względu na poziom wykształcenia (od 16 roku życia).  Ich celem jest realizacja idei „kształcenia przez całe życie”, umożliwiającej uczestnikom rozwijanie pasji i poszerzanie kwalifikacji zawodowych.

W tegorocznej edycji jesiennej planowane są zajęcia w formie tradycyjnej, ale z możliwością przeprowadzenia ich w trybie kształcenia zdalnego (w zależności od sytuacji epidemicznej). Zajęcia w ramach kursu trwają najczęściej od 15-30 godzin dydaktycznych.

Więcej informacji, również na temat warunków finansowych, znajdą Państwo pod adresem: https://uo.amu.edu.pl/strony/wykladowcy oraz  na  stronie internetowej: www.uo.amu.edu.pl

Prosimy o zgłaszanie ofert bezpośrednio na adres internetowy Biura Uniwersytetu Otwartego: uo@amu.edu.pl.

Zgłoszenia kursów przyjmowane są tylko na załączonym formularzu Uniwersytetu Otwartego.

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 03.07.2020 r.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
formularz-zgloszenia-kursu.docx 25.06.2020 Adam Kaja
DOCX
Pobierz DOCX formularz-zgloszenia-kursu.docx(24.7 KB)