Szkolenia z aplikacji Microsoft 365 oraz Teams

Szanowni Państwo,

zapraszamy na  warsztaty narzędziowe dotyczące aplikacji Microsoft 365 oraz Teams, na których na co dzień przychodzi nam pracować. Na zajęciach będzie możliwość poznania ich nowych możliwości oraz zostaną pokazane sposoby ich integracji. Zajęcia są zaplanowane na 1,5 godziny, zostaną poprowadzone przez Mariolę Abkowicz oraz Małgorzatę Bartoszewicz z Ośrodka Wsparcia Kształcenia na Odległość UAM. Dla pracowników Wydziału Historii dedykowane są dwa terminy:

28 października godz. 17.30 – limit 15 miejsc

29 października godz. 17.30 – limit 15 miejsc

Deklarację udziału w szkoleniu proszę przesyłać jak najszybciej do wydziałowego koordynatora ds. nauczania zdalnego z podaniem wybranego terminu na adres:

paczos@amu.edu.pl

W przypadku braku możliwość uczestnictwa w szkoleniu w wybranym terminie, zachęcamy do śledzenia całorocznych szkoleń organizowanych przez OWKO na stronie: - https://uam.sharepoint.com/sites/5206000000/SitePages/Szkolenia-ca%C5%82oroczne-OWKO.aspx

Z wyrazami szacunku,

prof. UAM dr hab. Katarzyna Balbuza, prodziekan ds. studenckich i kształcenia

prof. UAM dr hab. Sebastian Paczos, wydziałowy koordynator ds. kształcenia zdalnego