Data publikacji w serwisie:

Bezpłatne szkolenia językowe dla studentów II i III roku studiów licencjackich w ramach projektu PO WER „Uniwersytet jutra II”

Szanowne Studentki, Szanowni Studenci,

miło nam poinformować, iż w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/22 przeprowadzone zostaną na naszym uniwersytecie bezpłatne szkolenia językowe dla studentów II i III roku studiów licencjackich, kształtujące i podnoszące kompetencje językowe na rynku pracy.

W przygotowanej dla Państwa ofercie znajdują się między innymi zajęcia z języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, łotewskiego, portugalskiego, norweskiego, węgierskiego i wielu innych. Kursy językowe oferują zróżnicowane poziomy zaawansowania i prezentują różnorodną tematykę.

Zapisy trwają do 21 października, przez stronę: https://ul.amu.edu.pl/catalogue.php?rg=3028-ZJ-UJ2-2021SZ

Rejestracja na kursy językowe - Uniwersytet Jutra. Każda grupa będzie liczyć maksymalnie 15 osób. Jednak grupy, do których zgłosi się mniej niż 12 osób nie zostaną uruchomione.

O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy z Państwa może wybrać jeden kurs z oferty, który obejmuje 60 godzin dydaktycznych i przeprowadzony zostanie w semestrze zimowym r.ak. 2021/2022. Oferowane zajęcia odbywać się będą w formie zdalnej.

Przewidywany termin rozpoczęcia zajęć – między 25 a 29 października 2021 r.

Przed przystąpieniem do zajęć, a już po zrekrutowaniu do grupy, każdy student obowiązkowo przystępuje do testu oceniającego poziom znajomości języka obcego. Zasada ta nie obowiązuje oczywiście osób, które zrekrutują się na kurs językowy dla poczatkujących.

Udział w szkoleniach językowych jest całkowicie bezpłatny dzięki dofinansowaniu z projektu PO WER „Uniwersytet jutra II – zintegrowany program rozwoju Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu”.

Studentko! Studencie! Skorzystaj z okazji podniesienia swoich szans na rynku pracy.