Szkoła Letnia BESTStudentCAMP

22 kwietnia 2024 roku rozpoczęty został nabór wniosków do konkursu BESTStudentCAMP 2024 (konkurs IDUB nr 143, zad. 39), którego celem jest wsparcie studentów na początkowym etapie studiów poprzez wyposażenie ich w umiejętności badawcze i kompetencje miękkie przydatne w pracy naukowej. Konkurs organizowany jest w ramach Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” (ID-UB).

Do udziału w konkursie uprawnieni są:

• studenci pierwszego roku studiów I stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich, którzy uzyskali najlepsze wyniki z matury na poziomie rozszerzonym (90% lub więcej) lub najlepsze wyniki z matury zagranicznej (90% lub więcej po przeliczeniu na polską maturę),
  • studenci drugiego roku studiów I stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich, którzy w roku akademickim 2022/2023 uzyskali średnią ocen na poziomie minimum 4.2,
  • studenci – uczestnicy poprzednich edycji konkursów: BESTStudentGRANT (konkurs IDUB nr 079 oraz 119) ADVANCEDBestStudentGRANT (konkurs IDUB nr 117).

Szkoła Letnia BESTStudentCAMP 2024 odbędzie się w Zespole Pałacowo-Parkowym UAM w Gułtowach,  w dniach 16-20 września 2024 r.

Więcej informacji na stronie: