Spotkanie z prof. dr. hab. Milošem Řezníkiem "Wokół dziejów Polski z czeskiej perspektywy i nie tylko"

Wydział Historii UAM oraz Polskie Towarzystwo Historyczne – Oddział w Poznaniu mają przyjemność zaprosić na prelekcję pt.:

„Wokół dziejów Polski z czeskiej perspektywy i nie tylko". Spotkanie z prof. dr. hab. Milošem Řezníkiem, dyrektorem Niemieckiego Instytutu Historycznego w Warszawie oraz współautorem i redaktorem książki „Dějiny Polska”

W spotkaniu uczestniczyć będzie również jeden ze współautorów książki – prof. dr hab. Tomasz Jurek z Instytutu Historii PAN w Warszawie.

Spotkanie odbędzie się 24 listopada (środa) o godz. 12.30 w sali dziekańskiej Wydziału Historii (1.63, parter), Collegium Historicum, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 7, Poznań.