Spotkanie z laureatami Olimpiady Historycznej

19 marca 2024 r. na Wydziale Historii UAM odbyło się spotkanie z laureatami Olimpiady Historycznej z okręgu wielkopolskiego. W spotkaniu uczestniczyli: prorektor UAM ds. studenckich i kształcenia - prof. Joanna Wójcik, dziekan Wydziału Historii - prof. Józef Dobosz, prodziekan ds. studenckich i kształcenia Wydziału Historii i prezes poznańskiego oddz. PTH - prof. Katarzyna Balbuza, przewodniczący Olimpiady na stopniu okręgowym - prof. Zbyszko Górczak, sekretarz Olimpiady na stopniu okręgowym - prof. Bernadetta Manyś, przedstawicielka uczelnianego zespołu UAM dla najlepszych - prof. Agnieszka Jakuboszczak, a także Nauczyciele i Uczniowie ze szkół wielkopolskich.
Podczas spotkania wręczono Uczniom dyplomy gratulacyjne i upominki książkowe, natomiast Nauczycielom - podziękowania. Jeszcze raz gratulujemy naszym Uczniom wspaniałych wyników i trzymamy kciuki a sukcesy na stopniu centralnym Olimpiady w Gdańsku-Jelitkowie w kwietniu 2024 r. Nauczycielom, wśród których byli również nasi Absolwenci, gratulujemy wspaniałych Uczniów.
Fot.:  Katarzyna Balbuza, Bernadetta Manyś, Agnieszka Jakuboszczak