Spotkanie dla zainteresowanych programem studiów na EUI - Europejskim Instytucie Uniwersyteckim

Drogie Studentki, Drodzy Studenci!

23 Listopada odbędzie się spotkanie dla potencjalnych kandydatów i kandydatek z Polski zainteresowanych programem studiów doktorskich na Europejskim Instytucie Uniwersyteckim (EUI).

EUI oferuje 4 programy doktorskie:

• Historia i Cywilizacja (HEC)
  • Ekonomia (ECO)
  • Nauki Społeczne i Polityczne (SPS)
  • Prawo (LAW)

Spotkanie informacyjne odbędzie się za pomocą platformy zoom. Zainteresowane osoby muszą zarejestrować się na spotkanie za pomocą tego linku: https://www.eui.eu/events?id=543110

Po rejestracji otrzymają link do spotkania i hasło.

Każdego roku 10 kandydatów/tek z Polski rozpoczyna studia doktorskie na EUI. Każdy badacz/ka otrzymuje stypendium. W skład stypendium wchodzi: 1500 Euro miesięcznie, ubezpieczenie zdrowotne dla kandydata/ki i członków rodziny, oraz dodatkowe dotacje przeznaczone na badania terenowe, konferencje, warsztaty, misje doktorskie, itd.

Linki z informacjami: