Rekrutacja do programu MOST

Program MOST od ponad 20 lat umożliwia semestralny lub całoroczny pobyt na innej niż macierzysta, polskiej uczelni. Aktualnie w ofercie znajduje się 20 pełnoprofilowych uniwersytetów oraz trzy uczelnie stowarzyszone: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie oraz Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie.

Oferta, która będzie dla Was dostępna od 31 października do 30 listopada, obejmie najróżniejsze kierunki reprezentujące wszystkie dziedziny i dyscypliny naukowe. Coś dla siebie znajdą więc adepci nauk humanistycznych, społecznych, ścisłych i przyrodniczych, a także nauk rolniczych czy inżynieryjno-technicznych.

Zapraszamy serdecznie do udziału w Programie oraz oczywiście do odwiedzenia strony www.most.amu.edu.pl. Znajdziecie tam ogrom informacji dotyczących tego, kto może wyjechać na MOST, jakie są etapy rekrutacji czy kryteria kwalifikacji. Zachęcam również do kontaktu e-mailowego z Wydziałową Koordynatorką Programu MOST dr Anną Chudzińską (chudzińska@amu.edu.pl) oraz w trakcie dyżurów: wtorek 10.00-11.00, p. 3.54.

Trzymamy za Was kciuki!!!