Promocja książki "Powtórka z historii rozrywki. Szkice historyczne i archeologiczne"

W sobotę 15 czerwca 2024 r. o godzinie 13.00 na Międzynarodowych Targach Poznańskich, podczas trwania XXII edycji Festiwalu Fantastyki PYRKON, odbędzie się promocja książki „Powtórka z historii rozrywki. Szkice historyczne i archeologiczne”.

Publikacja składa się z 23 artykułów, poświęconych historii gier i rozrywek od starożytności do czasów współczesnych, a wśród jej twórców znaleźli się m.in. pracownicy, doktoranci oraz studenci naszego Wydziału. Redakcji podjęli się prof. Maciej Michalski, dr Mateusz Frankiewicz oraz mgr Jakub Wojtczak.

Książka powstała dzięki współpracy z Grupą Wydawniczą FNCE, do której księgarni internetowej zapraszamy.

Wszystkich obecnych na Pyrkonie serdecznie zapraszamy na stoisko Fantastycznego UAM w Grodzie Inicjatyw Fanowskich w hali nr 3.