Program Staży Studenckich Urzędu Miasta Poznania

Drodzy Studenci i Studentki!

Urząd Miasta Poznania rozpoczął rekrutację na wiosenną edycję Programu Staży Studenckich i oferuje:

85 miejsc w 29 wydziałach/ biurach Urzędu Miasta Poznania

1 miejsce w Zarządzie Geodezji Katastru Miejskiego GEOPOZ

Warunkiem formalnym ubiegania się o staż jest:

• posiadanie statusu studentki/studenta jednolitych studiów magisterskich i studiów I stopnia (począwszy od 4 semestru), studiów II stopnia (począwszy od 1 semestru) - dziennych, zaocznych, wieczorowych bądź eksternistycznych, uczelni państwowych lub prywatnych,
  • studiowanie preferowanego przez wydział kierunku (wykaz w załączniku),
  • wypełnienie i wysłanie on-line formularza zgłoszeniowego w terminie 10 - 28 lutego br. (poniżej - OFEROWANE STAŻE - WIOSNA 2022 - kolumna "Zgłoś swoje CV").

Aplikować można do 5 wydziałów. Z osobami, które zakwalifikują się do udziału w Programie będą zawarte umowy zlecenia. Stażystki i stażyści otrzymają łączne wynagrodzenie w wysokości 4 728 zł brutto.

EDYCJA BĘDZIE REALIZOWANA OD 7 KWIETNIA 2022 R. DO 31 LIPCA 2022 R.

Dodatkowe informacje na temat Programu Staży Studenckich można uzyskać od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30 pod numerem telefonu 61 878 55 10 lub na stronie internetowej https://www.poznan.pl/mim/staz/.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
WYKAZ_WYDZIALOW_BIUR_JEDNOSTEK - EDYCJA WIOSENNA.pdf 15.02.2022 Jakub Wojtczak
Pobierz PDF WYKAZ_WYDZIALOW_BIUR_JEDNOSTEK - EDYCJA WIOSENNA.pdf(65.8 KB)