Premierowa odsłona spektaklu Historie Mówione

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do przestrzeni dawnej stołówki pani Marii Królskiej, w budynku Collegium Martineum przy ul. Św. Marcin 78
na premierową odsłonę spektaklu Historie Mówione, która odbędzie się w sobotę 11. 12. 2021 roku.
Spektakl opowiadający historię budynku dawnego Collegium Historicum przybrał formę multimedialnej, performatywnej instalacji.
Jesteśmy dumni, że nie poddaliśmy się przeciwnościom losu i przeszkodom związanym z pandemią, które spowodowały opóźnienie premiery.
Będziemy niezmiernie szczęśliwi jeśli zaszczycą nas Państwo swoją obecnością.
Instalacja otwarta będzie dla uczestników o godzinie 16.00, 17.00 i 18.00.
Prosimy o zapisy na poszczególne terminy drogą mailową na adres: historie.mowione.instalacja@gmail.com (prosimy o podanie w mailu ilości biletów oraz preferowanej godziny)
Szczegółowy opis spektaklu oraz nazwiska twórców i partnerów można znaleźć tu :
Przy okazji serdecznie dziękujemy za wsparcie Uniwersytetowi im. Adama Mickiewicza, Centrum Szyfrów Enigma oraz Urzędowi Marszałkowskiemu.
Z wyrazami szacunku, w oczekiwaniu na spotkanie,
twórczynie i twórcy spektaklu Historie Mówione