Poznań i Wielkopolska 100 lat po śmierci Jarogniewa Drwęskiego pierwszego Prezydenta Miasta Poznania w niepodległej Polsce. NOWE SPOJRZENIA

14 września 2021 r. mija 100. rocznica śmierci Jarogniewa Drwęskiego, prawnika, działacza społecznego, a przede wszystkim pierwszego Prezydenta Miasta Poznania w niepodległej Polsce. Z tej okazji Wydział Historii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ma zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. Poznań i Wielkopolska 100 lat po śmierci Jarogniewa Drwęskiego, pierwszego Prezydenta Miasta Poznania w niepodległej Polsce. Nowe spojrzenia, która odbędzie się 14 września 2021 r. w Poznaniu (szczegółowy program w załączeniu).

Konferencja odbędzie się pod honorowym patronatem: JM Rektor UAM prof. dr hab. Bogumiły Kaniewskiej, Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka, Starosty Poznańskiego Jana Grabkowskiego oraz Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Program konferencji 10.09.2021 Jakub Wojtczak
Pobierz PDF Program konferencji(5.7 MB)