MOST - spotkanie informacyjne

Program Mobilności Studentów i Doktorantów MOST to program, który umożliwia studiowanie przez semestr lub cały rok akademicki na najlepszych polskich uczelniach. Funkcjonuje od 2000 roku i bywa nazywany „polskim Erasmusem”.

W kolejnej tegorocznej rekrutacji, która rozpoczyna się 31 października i potrwa do 30 listopada 2022 roku, studenci i doktoranci będą mieli możliwość skorzystania z oferty ponad 25 polskich uczelni.

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi Programu MOST chcielibyśmy zaprosić studentów i doktorantów Wydziału Historii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na spotkanie informacyjne z Ogólnopolską Koordynatorką Programu MOST
dr Joanną Kałużną, które odbędzie się 7 listopada 2022 r. o godz. 11.30, s. 2.154.

Serdecznie zapraszamy!!!