Data publikacji w serwisie:

Letnia Szkoła Języka Angielskiego dla studentów i doktorantów UAM z niepełnosprawnościami

Serdecznie zapraszamy studentów i doktorantów UAM z niepełnosprawnościami na kolejną edycję Letniej Szkoły Języka Angielskiego, którą w tym roku wyjątkowo organizujemy ONLINE w dniach od 3 do 7 sierpnia 2020 r.

Koszt udziału wynosi jedynie 50 zł!

Czas pandemii COVID-19 jest dla wszystkich z nas wyzwaniem zarówno organizacyjnym, jak i intelektualnym. Jako organizatorzy corocznych letnich wydarzeń skierowanych do osób z niepełnosprawnościami, zadajemy sobie pytanie, jak funkcjonować w nowej, otaczającej nas rzeczywistości, by nie rezygnować z cyklicznych wydarzeń, a jednocześnie zapewnić komfort i bezpieczeństwo. Nie chcielibyśmy zupełnie zrezygnować z corocznych, mających już swoją tradycję obozów, dlatego postanowiliśmy przenieść je do sieci.

W ramach wydarzenia oferujemy:

  • zajęcia języka angielskiego (prowadzone przez doświadczonych nauczycieli akademickich z Studium Języków Obcych UAM), dziennie 2h lekcyjne (1,5h), cały kurs 10h lekcyjnych (7,5h)
  • zajęcia jogi lub innej aktywności fizycznej (prowadzone przez wykwalifikowaną trenerkę-fizjoterapeutkę ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UAM), dziennie 1,25h, cały kurs 6,25h
  • zajęcia animacyjne/ integracyjne,
  • inne zaproponowane przez uczestników.

Program:

9:00-9:30 gimnastyka poranna

10:00-11:30 język angielski (w dwóch grupach zaawansowania: minimum 2 osoby na grupę, max 6 osób na grupę)

16:00-16:45 zajęcia gimnastyczno-wzmacniające

19:00-20:00 animacje czasu wolnego

UWAGA; Liczba miejsc ograniczona! O udziale decyduje kolejność zgłoszeń i dokonania wpłaty!

Maksymalna ilość uczestników wydarzenia to 12 osób. Zajęcia odbywać się będą za pośrednictwem aplikacji ZOOM.

Zgłoszenia:

Przez formularz zgłoszeniowy: https://tiny.pl/7cjzb

Szczegółowe informacje odnośnie wydarzenia znajdują się na stronie: https://amu.edu.pl/studenci/studenci-z-niepelnosprawnosciami/newsy-dla-osob-z-niepelnosprawnosciami/letnia-szkola-jezyka-angielskiego-2020-online