Konkurs - Odkrycia z UAM

Zespół UAM dla Najlepszych, dzięki wsparciu Pani Prorektor Prof. Joanny Wójcik, ma przyjemność ogłosić konkurs Odkrycia z UAM.

Zapraszamy do nadsyłania opisów projektów, które planują Państwo (społeczności wszystkich jednostek Uniwersytetu - wydziałów i filii) zrealizować we współpracy ze szkołami podstawowymi lub ponadpodstawowymi w semestrze zimowym przyszłego roku akademickiego.

Wyłoniony najlepszy projekt, w rozmaity sposób nawiązujący do przedmiotów dydaktyki szkolnej, badań naukowych czy działań społecznych, otrzyma dofinansowanie w wysokości 5 tysięcy złotych.

Szczegóły konkursu opisane zostały w regulaminie.

Zachęcamy do udziału - zgłoszenia prosimy przesyłać pod adresem uamdlanajlepszych@amu.edu.pl do 20 maja.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas Festiwalu Nauki i Sztuki na początku czerwca br.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Klauzula-informacyjna-konkurs-Odkrycia-z-UAM.-Osoby-pelnoletnie.docx 27.04.2022 Jakub Wojtczak
DOCX
Pobierz DOCX Klauzula-informacyjna-konkurs-Odkrycia-z-UAM.-Osoby-pelnoletnie.docx(40.4 KB)