Konkurs Eko-renesans – bliżej człowieka, bliżej natury rozstrzygnięty!

28 października br. na Wydziale Historii poprowadzone zostały przez prof. UAM dr hab. Aleksandra Małeckiego wykłady online inicjujące konkurs pt. Eko-renesans –bliżej człowieka, bliżej natury. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klasy szóstej i siódmej Szkoły Podstawowej nr 7 im. Erazma z Rotterdamu w Poznaniu (pod opieką Pani mgr Agnieszki Tomaszczyk). Jego celem było promowanie wśród młodzieży zagadnień z zakresu historii oraz ekologii.

Zadanie skierowane do uczniów i uczennic polegało na stworzeniu projektów grafik związanych z tematyką wykładów, które znajdą się na „eko-torbach".

Wyniki konkursu zamieszczamy poniżej:

I miejsce – Helena Rogozińska,

II miejsce – Amelia Borowicz,

III miejsce – Tymon Zujewski.

Na szczególne wyróżnienie zasługują również prace Barbary Berłowskiej, Emilii Krause oraz Patrycji Straszewskiej.

Konkursem opiekowały się Studentki naszego Wydziału, Panie Weronika Halaburda, Maria Król, Marta Murawska i Anna Spychała

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Tymon-Zujewski-skompresowany.pdf 3.12.2021 Jakub Wojtczak