Jubileusz prof. Marii Musielak

Szanowni Państwo,

Wydział Historii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Pracownia Historii Starożytnej Grecji i Rzymu oraz poznański oddział Polskiego Towarzystwa Historycznego zapraszają na Jubileusz 70. urodzin prof. UAM dr hab. Marii Musielak połączony z wykładem prof. dr. hab. Sławomira Sprawskiego (Uniwersytet Jagielloński) pt. Przewrotni sprawiedliwi. O trudnych relacjach Tessalów i Fokijczyków. Laudację wygłosi prof. dr hab. Leszek Mrozewicz.

Uroczystość odbędzie się 4 czerwca 2024 roku o godz. 13.00 w sali dziekańskiej (sala 1.63, parter) Wydziału Historii UAM (Collegium Historicum), przy ul. Uniwersytetu Poznańskiego 7.

Potwierdzenia przybycia należy wysłać na adres zhsa@amu.edu.pl do dnia 10 maja br.

prof. UAM dr hab. Katarzyna Balbuza

prof. UAM dr hab. Krzysztof Królczyk