23-24 października, Dzień Kandydata na UAM online!

Drogie Kandydatki, Drodzy Kandydaci!
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem studiów na Wydziale Historii na Dzień Kandydata UAM online.
Część główna wydarzenia odbędzie się 23 października w godzinach 13:00-15:10 na profilu
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
na Facebooku:
(Dzień Kandydata na UAM online)
Tego samego dnia o godz. 15:15 zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku https://www.facebook.com/WydzialHistoriiUAM.
Najpierw przedstawimy naszą ofertę dydaktyczną, a następnie będziemy  udostępniać krótkie prelekcje naszych wykładowców:
👉17:00 - prof. UAM dr hab. Anna Tatarkiewicz "Zadbaj, by przykry oddech z twoich ust nie płynął”. Dbałość o zdrowie i higienę jamy ustnej w starożytnym Rzymie.
👉18:00 - dr Jakub Kujawa - Robert Koch - ,,doktor z Wolsztyna"
👉19:00 - dr Agnieszka Smólczyńska-Wiechetek, Reżim i kwiaty. Białoruś 2020.
W sobotę, 24 października od godziny 10.00 zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy historycznej. Co godzinę będziemy udostępniać quiz wiedzy z wybranej epoki historycznej.