Konferencja w stulecie śmierci pierwszego Prezydenta II Rzeczypospolitej

Wydział Historii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. "Naród nasz składa się z dwu narodów, które język ust mają wspólny, ale nie język ducha". W stulecie śmierci pierwszego Prezydenta II Rzeczypospolitej.

Konferencja odbędzie się w dniach 8-9 grudnia 2022 r. w Collegium Historicum UAM.

Zgłoszenia na konferencję wraz z propozycją referatów prosimy kierować wraz z załączonym formularzem w nieprzekraczalnym terminie do 15 listopada 2022 r. na adres: narutowicz.konferencja@gmail.com

Koszt uczestnictwa w konferencji wynosi 450 zł. Opłata konferencyjna obejmuje: przygotowanie materiałów konferencyjnych, publikację recenzowanej monografii pokonferencyjnej, wyżywienie w trakcie konferencji oraz uroczystą kolację. Nie zapewniamy natomiast noclegów.

Szczegółowy program konferencji zostanie opublikowany po 18 listopada.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Formularz - zgłoszenie na konferencję.docx 13.09.2022 Jakub Wojtczak
DOCX
Pobierz DOCX Formularz - zgłoszenie na konferencję.docx(17.0 KB)