BUDOWANIE MARKI indywidualnej Studentek i Studentów Wydziału Historii - wzmocnienie umiejętności miękkich

16 lutego (czwartek) ruszają zapisy na warsztaty w ramach projektu projakościowego BUDOWANIE MARKI indywidualnej Studentek i Studentów Wydziału Historii - wzmocnienie umiejętności miękkich. Spotkania będą odbywały się hybrydowo (na Wydziale Historii oraz online na platformie Teams). W programie znajdą się m.in. tematy: "Moje silne i słabe strony w kontekście przyszłości zawodowej", "Projekt praca - historyk na rynku pracy i alternatywne ścieżki kariery" oraz "Wizerunek w sieci – co widzi rekruter". Zajęcia poprowadzą doświadczeni doradcy kariery, trenerzy i szkoleniowcy.

O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń, spełniających warunki rekrutacji, a więc być studentami, którym do zakończenia kształcenia pozostały maksymalnie cztery semestry. Pierwszeństwo mają osoby, które nie otrzymały wcześniej wsparcia w ramach I i II edycji projektu projakościowego.

Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.office.com/e/XPXkKbZzGt
Zapraszamy do udziału!