XIV edycja “Powtórki przed...” – spotkań z historią dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych w 2020 roku

Uprzejmie informujemy, że w związku z przejściem Wydziału Historii UAM w tryb pracy zdalnej oraz odwołaniem wszystkich wydarzeń organizowanych przez Uniwersytet w innym trybie niż zdalny do 30 września 2020 r., tegoroczna XIV edycja “Powtórki przed...” – spotkań z historią dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych nie odbędzie się w dotychczasowej formule wykładów i warsztatów źródłowych w salach Collegium Historicum. O nowym terminie “Powtórki przed...” lub nowej formie jej organizacji poinformujemy Państwa na początku września bieżącego roku, kiedy będzie znana również forma pracy szkół w nowym roku szkolnym.