Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów: Wydziału Prawa i Administracji UAM, Centrum Wsparcia Mediacji przy WPiA UAM oraz Rzecznika Praw i Wolności Akademickich Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Pana prof. dr hab. Roberta Kmieciaka zapraszamy na seminarium pt. "Rola mediacji w rozwiązywaniu konfliktów w środowisku akademickim na tle polityki antydyskryminacyjnej", które odbędzie się w dniu 16 listopada (czwartek), o godz. 11.00 na Wydziale Prawa i Administracji UAM.

Seminarium, które objęła patronem Rektor prof. dr hab. Bogumiła Kaniewska jest wydarzeniem towarzyszącym wdrożeniu ma mocy decyzji Jej Magnificencji systemu mediacji jako priorytetowej metody rozwiązywania konfliktów w społeczności akademickiej (w tym na tle polityki antydyskryminacyjnej) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz mającym na celu popularyzowanie mediacji w środowisku akademickim nie tylko naszej Uczelni. W jego trakcie będzie okazja, by podyskutować o konfliktach mających lub mogących mieć miejsce w związku z funkcjonowaniem na Uczelni i możliwości ich rozwiązania w nieantagonistyczny sposób.

W trakcie seminarium Jej Magnificencja podpisze umowę o współpracy w zakresie mediacji z Polskim Centrum Mediacji oraz wręczy nominacje mediatorom akademickim UAM.

Link do rejestracji:

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Program-pdf.pdf 23.10.2023 Jakub Wojtczak
Pobierz PDF Program-pdf.pdf(169.2 KB)