Analytical Philosophy of History and the Challenges of the Future

Zapraszamy na międzynarodową konferencję „Analytical Philosophy of History and the Challenges of the Future”, która gromadzi wybitnych ekspertów w dziedzinie analitycznej filozofii historii: Paula Rotha z University of California, Santa Cruz (USA) oraz Jouni-Matti Kuukkanena z University of Oulu (Finlandia). Wydarzenie będzie miało miejsce 7-8 marca 2024 roku (czwartek-piątek) w siedzibie Oddziału Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu, Pałac Działyńskich (Stary Rynek 78/79, II piętro).

Szczegółowy program konferencji oraz dodatkowe informacje są dostępne [tutaj].

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych badaczy, studentów oraz entuzjastów historii i filozofii do udziału w tym inspirującym wydarzeniu. To unikalna okazja do zgłębienia najnowszych trendów i wyzwań w analitycznej filozofii historii, a także do wymiany myśli i doświadczeń z czołowymi reprezentantami tej dziedziny badań.

Organizatorzy:

Krzysztof Brzechczyn (Wydział Filozoficzny UAM)

Ewa Domańska (Wydział Historii UAM)