prof. UAM dr hab. Lucyna Błażejczyk-Majka
Obszar pracy
Zapraszam do współpracy osoby z zapędami interdyscyplinarnymi, które chciałyby poszerzyć swoje horyzonty badawcze. Cenię odwagę w poszukiwaniu nie tylko nowych tematów, ale i nowych rozwiązań. Tutoring to dla mnie możliwość towarzyszenia w drodze do celu (towarzyszenia, a nie: prowadzenia czy kierowania). To okazja do spotkań i inspirujących rozmów.
Jeśli chcesz przejść z etapu marzeń do etapu realizacji swoich celów naukowych to zapraszam na rozmowę. Zainspirujemy się wzajemnie.
Zainteresowania
Jestem pracownikiem Wydziału Historii, historykiem gospodarczym i ekonomistą. Interesuję się możliwościami stosowania metod ilościowych w humanistyce i badaniach społecznych. Prywatnie hoduję kaktusy i lubię piesze wędrówki (niezbyt wyczerpujące!).