Wyniki części pisemnej Olimpiady Historycznej

Szanowni Państwo, Drodzy Uczestnicy L OH,

W poniższym pliku „WYNIKI CZĘŚCI PISEMNEJ” zamieszczone zostały wyniki eliminacji pisemnych części okręgowej L OH.

Gratulujemy Wszystkim, którzy przystąpili do części pisemnej rozgrywek okręgowych!

Przypominam, że do części ustnej zakwalifikowane zostały osoby, które uzyskały ocenę dobrą (ocena 4, 35 pkt.) i wyżej.

Osoby wskazane w tabeli – kod 16 i 116 proszone są o kontakt telefoniczny (jeszcze w dniu dzisiejszym - 21 stycznia).

Część ustna zaplanowana została na 23 stycznia (wtorek) w godz. 9.00-16.00 (sala 3.103., 3.104, 3.105, 3.106) – II piętro. W tabeli wskazano szacunkowy czas przystąpienia do egzaminu ustnego!

Bardzo proszę Uczestników o:

a) przybycie z 15-minutowym wyprzedzeniem;

b) posiadanie przy sobie dokumentu tożsamości (legitymacja szkolna lub dowód osobisty);

c) posiadanie długopisu;

d) posiadanie przy sobie wydrukowanej listy lektur (zgodnie z REGULAMINEM).

Uczniom, którzy uczęszczają do szkół spoza Poznania przysługuje zwrot kosztów dojazdów. Osoby ubiegające się o takowe bardzo proszę, aby:

a) posiadały przy sobie wypełniony dokument „ROZLICZENIE DOJAZDU”;

b) posiadały przy sobie wydruk z numerem konta bankowego;

c) posiadały zakupiony bilet do Poznania na osobnym formularzu.

Zwrot będzie dokonany na podane przez UCZNIA/UCZENNICĘ konto bankowe.

Wszystkim uczniom biorącym udział w części ustnej zagwarantowana zostanie śniadanie.

Informacji telefonicznej w sprawie wyników będę udzielać w dniu 22 stycznia w godzinach 9.00-12.00 (785540294).

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
ROZLICZENIE-DOJAZDU.pdf 21.01.2024 Jakub Wojtczak
Pobierz PDF ROZLICZENIE-DOJAZDU.pdf(140.4 KB)
WYNIKI CZĘŚCI PISEMNEJ- 2023.2024.pdf 21.01.2024 Jakub Wojtczak