Data publikacji w serwisie:

VII Dni Jakości Kształcenia

Szanowni Państwo, w imieniu Pani Prorektor ds. studenckich i kształcenia prof. Joanny Wójcik i swoim mam zaszczyt zaprosić Państwo do udziału w konferencji Jak będziemy kształcić w przyszłości? Od tablicy do tabletu – rola sztucznej inteligencji, badań naukowych, nowych metod i narzędzi dydaktycznych w kształceniu wyższym, która odbędzie się w dniach 20–21 czerwca 2024 r. w ramach VII edycji Dni Jakości Kształcenia.
Tegoroczna edycja wydarzenia to przede wszystkim próba odpowiedzi na pytanie o perspektywy, szanse, wyzwania i zagrożenia związane z wykorzystaniem generatywnej sztucznej inteligencji w procesie kształcenia, a także spojrzenia na rolę studenckiej działalności badawczej oraz skuteczność nowych narzędzi i metod dydaktycznych.
Konferencja będzie miała miejsce w czwartek 20 czerwca na Wydziale Prawa i Administracji (Auditorium Maximum) i w piątek 21 czerwca na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa (Sala 120).

Pierwsza sesja, w całości poświęcona tematyce sztucznej inteligencji w dydaktyce szkoły wyższej, będzie transmitowana na uniwersyteckim profilu w serwisie YouTube pod linkiem https://youtube.com/live/7uPGwYTv8sM?feature=share.

Zapraszam do zapoznania się z programem konferencji znajdującym się w załączniku.
Z wyrazami szacunku
Katarzyna Balbuza, prodziekan ds. studenckich i kształcenia na Wydziale Historii UAM

Dokumenty

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
VII-DJK-PROGRAM-KONFERENCJI.pdf 11.06.2024 Jakub Wojtczak
PDF
Pobierz PDF VII-DJK-PROGRAM-KONFERENCJI.pdf(553.5 KB)