Studia międzyuczelniane

 

MOST

System mobilności studentów czyli program MOST jest skierowany dla studentów wszystkich stopni (licencjackich, magisterskich i doktoranckich), którzy swoje zainteresowania naukowe chcieliby realizować w innej uczelni polskiej.
Zasady rejestracji, lista uniwersytetów uczestniczących w projekcie oraz regulamin projektu dostępne są na stronach Uniwersyteckiej Komisji Akredytacyjnej. www.uka.amu.edu.pl/most/


 

 

Erasmus

Lifelong Learning Programme – Erasmus: Program wymiany zagranicznej studentów jest projektem Unii Europejskiej skierowanym do studentów, którzy chcieliby podjąć studia w jednej z uczelni uczestniczących w projekcie. Studenci Instytutu Historii mają możliwość uczestnictwa w projekcie Erasmus, co w praktyce oznacza, iż przez wybrany semestr lub przez cały rok akademicki mogą studiować w jednej z wybranych uczelni europejskich. Odbyte tam zajęcia i zdobyte za uczestnictwo w nich punkty są podstawą do zaliczenia danego semestru lub roku akademickiego w IH.

Szczegóły dotyczące programu można znaleźć na stronach: www.erasmus.amu.edu.pl

Dostępny tam jest przewodnik dla studentów i pracowników, omawiający zasady funkcjonowania programu Erasmus:

www.amu.edu.pl/__data/assets/pdf_file/0006/67155/przewodnik_Erasmus_caly6.pdf

Profil ErasmusPolska na Facebooku: www.facebook.com/erasmuspolska

Ogólnopolska strona programu Erasmus: www.erasmus.org.pl

 

W Instytucie Historii UAM koordynatorami ds. programu Erasmus są:

dr Anna Tatarkiewicz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

dr Krzysztof Królczyk Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Pracownikiem Dziekanatu odpowiedzialnym za program Erasmus jest mgr Iwona Dębska, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
free pokerfree poker

Nowy kierunek studiów

Wydawnictwo IH

Szukaj

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości