Uwaga !!! zajęcia z przedmiotów “BHP w zawodzie nauczyciela” i “pierwsza pomoc” dla specjalności nauczycielskiej i Humanistyki w szkole STUDIA STACJONARNE

poniedziałek, 05 grudnia 2016 07:35

Zajęcia z przedmiotu “BHP w zawodzie nauczyciela” będą realizowane w formie 2 godz. wykładu, natomiast zajęcia z “Pierwszej pomocy” w formie 3 godz. ćwiczeń warsztatowych.

Wykład dla studentów I roku Humanistyki w szkole, II roku Historii - specjalność nauczycielska na studiach pierwszego stopnia oraz I roku Historii – specjalność nauczycielska na studiach drugiego stopnia (ci, którzy wybrali tę specjalność dopiero na studiach drugiego stopnia) odbędzie się 13 stycznia 2017 r. godz. 15.00-16.30 w Auli, Collegium Chemicum, ul. Grunwaldzka 6 (dawna siedziba Wydziału Chemii w centrum Poznania).

Ćwiczenia warsztatowe odbędą się z podziałem na grupy w następujących terminach:

12 grudnia 2016 r. godz. 14.15-16.30 – Humanistyka w szkole

12 grudnia 2016. r. godz. 16.45-19.00 – Humanistyka w szkole

17 stycznia 2017 r. godz. 16.00-18.15 – II rok Historii - specjalność nauczycielska na studiach pierwszego stopnia

17 stycznia 2017 r. godz. 18.30-20.45 – II rok Historii - specjalność nauczycielska na studiach pierwszego stopnia

31 stycznia 2017 r. godz. 16.00-18.15 - I roku Historii – specjalność nauczycielska na studiach drugiego stopnia (ci, którzy wybrali tę specjalność dopiero na studiach drugiego stopnia).

Ćwiczenia odbędą się w sali 2.154, w naszym budynku Collegium Historicum, I piętro przy Sekretariacie Instytutu Historii.

Zajęcia mają charakter jednorazowy, nie będzie możliwości ich powtórzenia w innych terminach!

Zaliczenie tego przedmiotu odbędzie się na podstawie list obecności (w załączeniu) podpisanych przez Państwa w trakcie zajęć.

Proszę sprawdzić w jakiej grupie znajduje się Państwa nazwisko i przybyć na zajęcia w terminach przypisanych do konkretnej grupy osób, ponieważ listy zostały już przekazane prowadzącym, którzy na ich podstawie będą sprawdzać obecność.

dr hab. Danuta Konieczka-Śliwińska

Zastępca Dyrektora Instytutu Historii UAM