Konkurs fotograficzny dla studentów Instytutu Historii rozstrzygnięty!!!

czwartek, 23 czerwca 2016 07:28

Znamy już laureatów konkursu fotograficznego dla studentów Instytutu Historii. I miejsce w pierwszej edycji konkursu pod hasłem „Ludzie w Instytucie Historii UAM” zajął Andrzej Bucholz za zdjęcie pt. Wędrowiec przez Historię”. To zdjęcie otrzymało również Grand Prix Konkursu.

W drugiej edycji konkursu pod hasłem „Światło w Instytucie Historii UAM” nagrodzono dwie osoby: I miejsce zajął Marcin Włodarczyk, a miejsce II – Maria Piórkowska.

Wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy, a laureaci I i II miejsca – kubki termiczne z logo UAM. Nagrodą główną za Grand Prix był aparat fotograficzny. Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystego posiedzenia Rady Instytutu Historii w dniu 14 czerwca 2016 r. z okazji Jubileuszu 60-lecia IH. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!!

Andrzej Bucholz

fot. Andrzej Bucholz