ZGŁOSZENIA KURSÓW: UNIWERSYTET OTWARTY UAM – edycja wiosenna
czwartek, 10 stycznia 2019 14:10

Szanowni Państwo,

do 21 stycznia przyjmujemy propozycję kursów w ramach Uniwersytetu Otwartego UAM, które będą prowadzone w trzecim trymestrze 2018/ 19 r. (edycja wiosenna). Pełen program tego trymestru zostanie zatwierdzony przez Radę Programową UO UAM 8 lutego 2019 roku. Zajęcia w nowym trymestrze rozpoczną się 18 marca 2019 roku po zapisaniu się na nie i przypisaniu opłaty przez min. 25 słuchaczy.

Więcej…
 
„Jak Feniks z popiołów". Fragmenty tabliczek klinowych łączone za pomocą algorytmu
czwartek, 03 stycznia 2019 07:43

Zakład Historii Starożytnego Wschodu IH UAM oraz Polskie Towarzystwo Historyczne, Oddział w Poznaniu zapraszają na wykład otwarty pt. „Jak Feniks z popiołów". Fragmenty tabliczek klinowych łączone za pomocą algorytmu ("Like Phoenix Risen from the Ashes". Cuneiform tablet

fragments are joined with the help of an algorithm"), który wygłosi prof. Erlend Gehlken (Johann Wolfgang Goethe-Universität Frankfurt am Main).

Wykład odbędzie się w dniu 11 stycznia 2019 r. (piątek) o godz. 9.00 w Auli im. Gerarda Labudy, Collegium Historicum, ul. Umultowska 89d, Poznań i zostanie wygłoszony w języku angielskim.

Organizacja:

Katarzyna Balbuza, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Radosław Tarasewicz, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
100. rocznica Powstania Wielkopolskiego 1918-1919
piątek, 21 grudnia 2018 10:16

W 100. rocznicę Powstania Wielkopolskiego 1918-1919 studenci, doktoranci i pracownicy naukowi Instytutu Historii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przygotowali interaktywną wystawę poświęconą temu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi planszami. Wystarczy kliknąć w kolorowy baner z napisem “Powstanie Wielkopolskie 1918-1919”, który znajduje się w prawnym górnym rogu strony Instytutu Historii.

 
środa, 19 grudnia 2018 12:35

 
Zimowa Akademia Projektów
poniedziałek, 10 grudnia 2018 20:29

Serdecznie zapraszamy Studentów i Doktorantów UAM z niepełnosprawnościami na kolejną edycję zimowego seminarium szkoleniowego, które tym razem planowane jest w ośrodku Interferie w Szklarskiej Porębie w terminie 16-23 lutego 2019 r.

„Zimowa Akademia Projektów” ma na celu przygotować studentów do wdrażania swoich pomysłów w życie i realizacji autorskich projektów. Szczegółowy program zostanie uzgodniony ze Zrzeszeniem Studentów Niepełnosprawnych „Ad Astra”.

W trakcie pobytu w ośrodku uczestnicy będą mogli korzystać z zaplecza rekreacyjno-sportowego (basen rekreacyjny, sauna fińska, siłownia) i nowoczesnej sali wykładowej. Ośrodek jest całkowicie dostępny i przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami. Zobacz ośrodek na: https://www.interferie.pl/hotelbornit/

Zapisy wyłącznie do 14 grudnia 2018 r.

Jeśli do tego terminu nie zbierze się grupa minimum 16 studentów wyjazd zostanie odwołany.

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

(Imię i nazwisko, data miejsce urodzenia, PESEL, e-mail, telefonu, informacje o rodzaju niep. i specjalnych potrzebach, dietach itd.)

Koszt udziału: 300 zł

Nr konta zostanie wysłany e-mailem zgłoszonym osobom. Termin wpłaty 14 stycznia.

Więcej informacji na stronie:

 


Strona 1 z 10
free pokerfree poker

Nowy kierunek studiów

Wydawnictwo IH

Szukaj

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 141 gości